Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
selamlar selametle
selamün aleykum arkadaşlarım ben kayserılıyım kendı balımı kendım aılarımla üretip afıyetle yemek, ihtıyacı olanada vermek nıyetı sardı benı ismim hasan , tşk ederım guzel bı sıte çok faydalı olacagına ınanıyorum inşşlh emegı olan herkesten allah razı olsun
Ara
(11-04-2009, Saat:07:04 AM)SEHZADE38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selamün aleykum arkadaşlarım ben kayserılıyım kendı balımı kendım aılarımla üretip afıyetle yemek, ihtıyacı olanada vermek nıyetı sardı benı ismim hasan , tşk ederım guzel bı sıte çok faydalı olacagına ınanıyorum inşşlh emegı olan herkesten allah razı olsun

Aleyküm selam kardeş...Hoş geldiniz.

Sitemiz biraz sakindir ama, Ahmet hocamdan Allah razı olsun, gereken bütün bilgileri buraya yazmış..

Arıcılık gerçekten çok değişik bir heves...Hele bi Bismillah de başlada zevkine o zaman varırsın inşaallah..
Ara
Selamünaleyküm muhterem meslektaşlarım.
İstesek sitemize yüzlerce resim yükleme imkanımız var. Ancak benim hedefim resimlerle değil, bilgi dolu yazılı notlarla sizlere bilgi aktarmaktır. Zaten acizane yazmış olduğum yazıları okurken beyninizde canlanacak olan projeler, sizin kendinizi ne kadar ilerlemiş olduğunuzun bir ölçüsü olur.
Lütfen küçük düşünmeyin, mega projeleri düşünün, ilerleyen yıllarda ömrümüz olursa hedefimizi çoook büyük tutmak zorundayız. Artık dünya bir bilgisayar tuşu altına girecek kadar küçülmüştür.
Allah cc hazretleri cümlemizin ilmini artırıp, hilesiz icraatlar yapmamızı nasip eder inşaallah.
Selamünaleyküm.
ARININ ZAYIFI OLMAZ ARICININ ZAYIFI OLUR.
ahmetbirbilen46@hotmail.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi