Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
teşekkür
________selamun aleykum
çok değerli site sakinleri,
aylardır internet ortamlarında arıcılık ile ilgili bilgiler öğrenmek,güncel olayları yakalamak ,hatta sayfalarca yazıları okumaktan usanıp, içimden ya aslında bu işi videolarla anlatan gösteren birileri olsa dedim , ,ve bildiklerini en samimi birşekilde paylaşmak isteyenleri aradım..
değerli arkadaşlar ne demişler :,arayan bulur ..
evet arkadaşlar bu konuda yukarıda belirttiğim beklentilerime ,sayın ahmet birbilen cevap olmuş durumdadır.
müsade ederseniz büyüklerimden ve küçüklerimden izin alarak, önce kendi adıma sonra sizlerin adına: sayın ahmet birbilen,e bu konudaki yapmış olduğu üstün çalışma,hizmet ve paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum
allah (cc) razı olsun
Ara
Selamünnaleyküm.
Muhterem dostum, göstermişŸ olduğunuz incelik, nezaket ve teşekkürlerinizden dolayı, bizlerde sizlere teşekkürlerimizi sunar, işlerinizde üstün başarılar dilerim.
Allah cc hazretleri cümlemizden razı olur inşaallah.
Hepinize saygı ve hürmetlerimi sunarım.
SelamAleyküm.
ARININ ZAYIFI OLMAZ ARICININ ZAYIFI OLUR.
ahmetbirbilen46@hotmail.com
Selamun aleyküm.sitenizi bugün gördüm hemen üye oldum emekleriniz için teşekürler en iyi şekilde faydalanmaya çalışacagım...
Ara
Vealeykümselam Yusuf efendi dostum.
Allah cc hazretleri ömür verdiği sürece, siz meslektaşlarıma inşaallah, bilgi birikimlerimi aktarmaya gayret edecim.
2010 sezonu cümlemize hayırlı ve bereketli gelir inşaallah. Bu günlerde, arılarınızın yiyecek stoklarını mutlaka programa alın.
Görüşmek ümidi ile,
Selamünaleyküm.
ARININ ZAYIFI OLMAZ ARICININ ZAYIFI OLUR.
ahmetbirbilen46@hotmail.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi