Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
merhaba
Smile 
merhaba sayın büyüklerim ben denizliden aranıza katılıyorum, Arıcılıkla ilgili daha kapsamlı bilgilerimi burda buldum, Çok güzel bir site olmuş benim 10 tane kovanım var dedemle beraber arıcılık yapıyoruz dedem eski arıcılardan, dedemlerin 1000 taneye yakın kovanları varmış ozamanlar 4 tane ayrı yerlere koyuyorlarmış anlatığına göre ozaman arı daha çok bal yapıyormuş ozamanlar daha çok para ediyormuş bal, şimdi dedemin 100 tane kovanı var artık biraz yaşlandıkları için azaltılar bende onlarla gidip geliyorum biz bugün arıya şurup verdik arı kendi yiyeceği balı bulmaya başlamış,, görüşmek üzere sayın abilerim, amcalarım ....Smile
Ara
Selamünaleyküm, Oğuzhan kardeşim Aramıza hoşgeldin.
İnşaallah bundan sonraki günlerdede ahmetbirbilen46@hotmail.com msn adresimden görüşme fırsatımız olur.
Allah Cümlemize hayırlı ve bol mahsüllü sezonlar nasip eder inşaallah.
Allaha emanet olasın. Selamünaleyküm.
ARININ ZAYIFI OLMAZ ARICININ ZAYIFI OLUR.
ahmetbirbilen46@hotmail.com
öncelikle böyle bir sitede bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.emeğinize sağlık.
Ara
Selamünaleyküm Sayın Doğankent
Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı bizler size teşekkür ederiz.
Allah cc Hazretleri , İlmi anlayan, Anladıklarıyla amel eden ve yaptıklarınıda Ümmeti Muhammedle paylaşan kullardan eyler inşaallah bizleri.
Allah hayırlı ve helal ürünler almamazı nasip eder inşaallah.
Selamünaleyküm.
selamlar arkadaşlar ve değerli büyüğümüz ahmet birbilen abimiz sitenizle tanışmam çok yeni ama hemen kayıt oldum ayrıca youtube den devşirme usulü kovan bölme filminizi seyrettim yarın bizde deneyeceğiz inşallah istenilen sonucu alırız amacım arıcılık hakkında yeni bilgiler öğrenmek ve arıcılığı hakkı ile yapabilmek sitenizde verdiğiniz faydalı bilgiler için teşekkür ediyorum tüm arı dostlarının yararlanmasını temenni ediyorum kalın sağlıcakla
Ara
Selamünaleyküm Ahmet Bey.
Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan dolayı, bizler size teşekkür ederiz.
Allah cc hazretleri ömür verdiği sürece, inşaallah hizmetlerimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.
Allah cümlemizin işlerinde kolaylıklar nasibeder inşaallah.
Selamünaleyküm.
ben bursadan ahmet. sitenizde cok fazla bilgi oldugunu gordum. gecen zaman icerisinde sitenizi daha kapsamli gezmeyi planliyorum. faydali olur insallah. bursa mustafakemalpasa ilcesinde buyuk abim tarafindan baslanan aricik dikkatimi ceken bir konu. kendisinin 30 u gecik kovani var. bende olayin icine girip konu hakkinda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorum. yardimlarinizi bekliyorum.
selamlar.
saygilar.
Ara
Selamünaleyküm Ahmet efendi.
Yardımlarınızı bekliyorum diye yazmışınız, hangi konularda yardım etmemizi istediğinizi yazmamışsınız.
Allaha emanet olunuz,
Selamünaleyküm.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi