Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLEN
a78a5f0d8459238003407a7fa32d1260.png
ARININ ZAYIFI OLMAZ ARICININ ZAYIFI OLUR.
ahmetbirbilen46@hotmail.com
Polenin kurutulanının makbul olmadığı , hasat edildikten sonra temizlenip derin dondurucularda tüketilecek zamana kadar saklanılması tavsiye edilmektedir.
Selamünaleyküm .
Erdal efendi muhterem dostum. Yahu bir SELAM VERSEN diyorum daha iyi olmazmı.
İki satır yazı yazmaya erinmiyorsunda dostum, Allahın selamını yazmayamı eriniyorsun.
Hakkını helal edesin, ancak Hem Rahmet, Hem bereket hemde temenni olan selamı unutma artık inşaallah.
Polenin derin dondurucuda saklanmasını elbette biliyoruz dostum. Acaba kaç Ümmeti Muhammedin elinde derin dondurucu var muhterem dostum.
O yüzden polenin güvelenmeden saklanabilmesi kurutulmaya tabi tutulduktan sonra olur.
Elbette tazeliğinin korunması açısından DERİN DONDURUCUSU olanlar için mesele yok.
Allaha emanet olasın.
Selamünaleyküm.
ARININ ZAYIFI OLMAZ ARICININ ZAYIFI OLUR.
ahmetbirbilen46@hotmail.com
Selamünaleyküm,
Bir hadis-i şerifte "selam kelamdan öncedir" buyurulmaktadır.Ancak bilmek ile amel etmek çok farklı konular olduğundan biz kendimize yazık edenlerdeniz.
Bu nottan sonra polen(çiçek tozu) her geçen gün değeri anlaşılan bir arı ürünü olarak bilinmektedir. Üretim arttıkça fiyatı ucuzlamakta böylece halkımız daha kolay çiçek tozuna ulaşabilmektedir. Bu süreç bu yönde işleyecek gibi görünmektedir...
İnsanımız,ilahi bir lütuf olan arı ürünlerinden bol miktarda istifade etmeli bu yönde görülen engeler bir bir kaldırılmalıdır.(Sahte ürün furyası)
Bunun yoluda Alo 174 hattının gerktikçe aranmasıdır. Arı ürünleri başta olmak üzere her türlü gıda sahteciliği verilen numaraya ihbar edilmeliki vatandaşımızın güvenilir gıda tüketebilme şansı artsın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi