Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelecekteki Arıcılık Sistemi
Vealeykümselam bay ram efendi. Öncelikle belirteyimki msn üzerinden biz cevabınızı yazdık. Çünkü günü birlik gelen tüm ileti ve sorulara ömrümüz olduğu müddetçe cevap vermeye gayret ediyoruz.
Konumuza dönelim dostum, yurdumuzda paket arıcılık malesef tam anlamıyla anlaşılamamış ve yapılmamaktadır. Konu başlığı altındada izah etmeye çalıştığım gibi, Allah cc hazretleri ömür verirde birlikte görebilirsek ilerleyen yıllarda birincisi GEN BANKASININ kurulması ikincisi ise PAKET ARICILIK, arıcılığımızın temelini oluşturacaktır. Ne yazıkki bu iki temel ögeyi yurdumuzda anlayabilen veya en azından bahsetme cüretini gösteren babayiğitler çıkmıyor dostum.
Neden biliyormusun? Bir bilim adamı veya öğretim görevlisi bu konuların üzerine eğildiği zaman mutlaka devam ettirmesi gerekir.
Sence varmı dostum yurdumuzda GEN BANKASI ve PAKET ARICILIĞI tam anlamıyla omuzlarına yüklenip götürecek babayiğitler.
Az yazayım sen çoooooook anlayasın inşaallah. Her zaman batının hayranlığı içinde kaybolup gidiyor bu insanlar.
Allah cc hazretleri cümlemizin basiretini açarda gerçekleri bir an evvel anlayan kullardan olmamızı nasip eder inşaallah.
ARININ ZAYIFI OLMAZ ARICININ ZAYIFI OLUR.
ahmetbirbilen46@hotmail.com

Bu Konudaki Yorumlar
Gelecekteki Arıcılık Sistemi - Yazar: AHMET BİRBİLEN - 02-06-2008, Saat:06:12 AM
RE: GELECEĞİN ARICILIĞI ANLATIM - Yazar: bayram - 10-09-2008, Saat:07:56 PM
RE: GELECEĞİN ARICILIĞI ANLATIM - Yazar: AHMET BİRBİLEN - 12-04-2008, Saat:05:19 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi