Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İç Anadolu Bölgesi Arı Irkı
elmasın kıymetini sarraflar bilir, bazı insanlarında elinde elmas kömür hükmündedir kaşıkcı elmesının hikayesini sanırım herkezin malümudur, ali kardesi uzun zamandır netde görüyorum maşallah cok kayretli bir arkadaş onun sayasinde türkiyedeki sıradan arıcı insanlar araştırma geliştirme faaliyetlerine geçti Sadri Demircioğlu abimizin katkılarınıda unutmamak lazım lakin bu sabri abiye nasıl ulasacaz bunun telefonu yokmu bilemiyorum cihaz siparişi için saygılar

ha unutmadan ali kardeşe ben kızıyordum, şöğleki ben bir yıl önce karniyol istemiştim seneye olur ancak dedi sonra ;tanımadıklarım haricinde ana arı göndermiyorum dedi bende kızmıştım olayın iç yüzünü öğrenince tabi utandım bu memleketde ne kadar fedekar ınsan varsa enaz onun iki katı onları engellemeye çalısın insan var nediyeyim allah sonumuzu hayır eylesin görelim mevla neyler ne eylerse güzel eyler kalın selematle ALLAH (CC) yar ve yardımcınız olsun.

Bu Konudaki Yorumlar
İç Anadolu Bölgesi Arı Irkı - Yazar: AHMET BİRBİLEN - 02-05-2008, Saat:10:37 AM
RE: İÇ ANADOLU BÖLGESİ - Yazar: Erdal ODABAŞ - 07-31-2010, Saat:08:28 PM
Cvp: İÇ ANADOLU BÖLGESİ - Yazar: ali türk - 04-15-2012, Saat:05:00 AM
Cvp: İç Anadolu Bölgesi Arı Irkı - Yazar: AHMET BİRBİLEN - 04-15-2012, Saat:07:53 AM
Cvp: İç Anadolu Bölgesi Arı Irkı - Yazar: mustafa - 04-16-2012, Saat:08:14 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi